Jednotná žádost

Prostřednictvím Jednotné žádosti lze nárokovat dotace na plošná opatření, a to na přímé platby (zejména na plochu SAPS), kompenzační platby (např. AEO, AEKO, LFA, NATURA 2000) a Přechodné vnitrostátní podpory.

Program rozvoje venkova

Program rozvoje venkova (PRV) je zaměřen na konkurenceschopnost zemědělství, udržitelné využití přírodních zdrojů, na opatření v oblasti klimatu a na vyvážený územní rozvoj venkovských oblastí.

Seznam příjemců dotací

Seznam příjemců hlavních dotací z fondů Evropské unie a ze státního rozpočtu ČR prostřednictvím SZIF. Seznam je pravidelně aktualizován.

Oznámení o nedostupnosti aplikace Portál farmáře

Nepřehlédněte

Seznamy schválených žádostí PRV
2. 8. 2016 byly uveřejněny aktualizované přehledy schválených v rámci PRV 1. kolo příjmu žádostí.

Příjem žádostí OP Rybářství 2. výzva
Příjem žádostí ve druhé výzvě bude probíhat od 11. 10. 2016 od 9 hodin a ukončen bude 31. 10. 2016 ve 13 hodin.

SZIF na sociálních sítích
Nově nás najdete také na sociálních sítích Facebook, Twitter a Linkedin. Stačí kliknout na příslušné ikony v záhlaví na úvodní stránce www.szif.cz.

Zpravodajství

< Předchozí 1 2 3 4 5 6 ... 126
 • stránka
 • Tiskové zprávy

  Ministerstvo podpoří hospodaření šetrnější k životnímu prostředí a mladé zemědělce. Ministr stanovil výši některých sazeb přímých plateb pro rok 2015
  Ministr zemědělství Marian Jurečka schválil pro rok 2015 sazbu jednotné platby na plochu (SAPS). Známá už je také výše platby na greening a mladé zemědělce. Ty jsou letos vyhlášeny vůbec poprvé. Mimořádně budou také v letošním roce vyplaceny zálohy na SAPS ve výši 70 %.
  29.10.2015

  Při zahájení Země živitelky byly předány certifikáty KLASA oceněným producentům
  České Budějovice, 27. srpna 2015 – V Pivovarské zahradě českobudějovického výstaviště již tradičně proběhlo slavnostní předávání certifikátů KLASA. Celkem čtyři producenti s šesti výrobky převzali ocenění z rukou náměstkyně pro řízení Sekce potravinářských výrob - Úřad pro potraviny Ministerstva zemědělství Viery Šedivé a ředitele Sekce řízení regionálních odborů Státního zemědělského intervenčního fondu Miloše Jirovského. V současné době je značkou KLASA označeno 1 120 výrobků od 222 výrobců.
  27.08.2015