SZIF - Státní zemědělský intervenční fond

Nepřehlédněte

Rozšíření Portálu farmáře o Seznam účtů s přístupem do PF pro dané JI
Bližší informace jsou k dispozici v Tiskové zprávě.

Příjem Žádostí o dotaci - PRV14-20 1.kolo
Žádosti budou přijímány pouze prostřednictvím Portálu Farmáře, a to v termínu od 29. září 2015 od 8 hodin do 12. října 2015 do 13 hodin.

INFORMACE O VAŠICH DOTAZECH 1. 1. -30. 9. 2015
Děkujeme, že se na nás obracíte stále častěji. Našim cílem je, abychom vám pomohli při vyřizování žádostí o dotace.

Zpravodajství

< Předchozí 1 2 3 4 5 6 ... 99
 • stránka
 • Tiskové zprávy

  Při zahájení Země živitelky byly předány certifikáty KLASA oceněným producentům
  České Budějovice, 27. srpna 2015 – V Pivovarské zahradě českobudějovického výstaviště již tradičně proběhlo slavnostní předávání certifikátů KLASA. Celkem čtyři producenti s šesti výrobky převzali ocenění z rukou náměstkyně pro řízení Sekce potravinářských výrob - Úřad pro potraviny Ministerstva zemědělství Viery Šedivé a ředitele Sekce řízení regionálních odborů Státního zemědělského intervenčního fondu Miloše Jirovského. V současné době je značkou KLASA označeno 1 120 výrobků od 222 výrobců.
  27.08.2015

  Ministr zemědělství Jurečka: Země živitelka propaguje dobrou práci českých a moravských zemědělců a potravinářů
  Informačním stánkem v pavilonu T i expozicí v pavilonu Z, která zahrnuje prezentaci Programu rozvoje venkova (PRV) a místních akčních skupin, se představuje Ministerstvo zemědělství na 42. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka. Ten dnes v Českých Budějovicích zahájil ministr Marian Jurečka. Ve spolupráci se Státním zemědělským intervenčním fondem (SZIF) je zajištěna i prezentace výrobců oceněných národní značkou kvality KLASA a projektu Regionální potravina.
  27.08.2015

   
  Probíhá načtení stránky...