Portál a aplikace SZIF GTFoto

Praktickým nástrojem a funkčním doplňkem k Portálu AMS je aplikace SZIF GTFoto sloužící k vytvoření a zaslání tzv. geotagované fotografie. Ta vyjma obrazové informace nese i údaje o místu a směru focení, času pořízení a další nezbytné atributy. Aplikace je provázána s Portálem GTFoto.

Portál GTFoto je webové rozhraní, které komunikuje přímo s Portálem AMS. Pro přihlášení do Portálu GTFoto poslouží žadateli přihlašovací údaje, konkrétně jméno a heslo, které má do Portálu farmáře. Jinak řečeno, portál je přístupný pouze žadatelům o dotaci. Zde lze registrovat a spravovat mobilní zařízení či delegovat a prohlížet úkoly, eventuálně fotografie. V případě potřeby uživatelé v portálu naleznou rovněž videonávody a detailní uživatelskou příručku.

Aplikace SZIF GTFoto je přístupná pro mobilní zařízení s operačním systémem Android (6 a vyšší) a iOS (14 a vyšší). Stáhnout si ji můžete zdarma v Obchod Play nebo App Store. K čemu aplikace slouží? Umožňuje pořizovat geotagované fotografie v reakci na úkol zaslaný Fondem, případně samostatné fotografie z vlastní iniciativy. Pro jednodušší orientaci v rámci úkolu aplikace obsahuje mapu a navigaci, která uživatele dovede na bod focení. Podmínkou plného využití aplikace je registrace zařízení na Portálu GTFoto. Nutno dodat, že pořízené fotografie musí být synchronizovány s portálem.

Aktuální číslo verze aplikace pro AndroidAktuální číslo verze aplikace pro iOS
20240601 (85), datum vydání 13. 6. 202420240601 (153), datum vydání 13. 6. 2024

QR kód pro stažení aplikace pro platformu Android

QR kód pro stažení aplikace pro platformu iOS

V případě technických problémů s aplikací či Portálem GTFoto kontaktujte Infolinku SZIF na telefonním čísle 222 871 871 (volba č. 4) nebo využijte e-mail gtfoto@szif.cz. S řešením Vašeho podnětu Vám rádi pomůžeme.


Podmínky používání mobilní aplikace SZIF GTFoto

Informace o zpracování osobních údajů mobilní aplikace SZIF GTFoto

Videonávody