Portál a aplikace SZIF GTFoto

Praktickým nástrojem a funkčním doplňkem k Portálu AMS je aplikace SZIF GTFoto sloužící k vytvoření a zaslání tzv. geotagované fotografie. Ta vyjma obrazové informace nese i údaje o místu a směru focení, času pořízení a další nezbytné atributy. Aplikace je provázána s Portálem GTFoto.

Portál GTFoto je webové rozhraní, které komunikuje přímo s Portálem AMS. Pro přihlášení do Portálu GTFoto poslouží žadateli přihlašovací údaje, konkrétně jméno a heslo, které má do Portálu farmáře. Jinak řečeno, portál je přístupný pouze žadatelům o dotaci. Zde lze registrovat a spravovat mobilní zařízení či delegovat a prohlížet úkoly, eventuálně fotografie. V případě potřeby uživatelé v portálu naleznou rovněž videonávody a detailní uživatelskou příručku.

Aplikace SZIF GTFoto je přístupná pro mobilní zařízení s operačním systémem Android (6 a vyšší) a iOS (14 a vyšší). Stáhnout si ji můžete zdarma v Obchod Play nebo App Store. K čemu aplikace slouží? Umožňuje pořizovat geotagované fotografie v reakci na úkol zaslaný Fondem, případně samostatné fotografie z vlastní iniciativy. Pro jednodušší orientaci v rámci úkolu aplikace obsahuje mapu a navigaci, která uživatele dovede na bod focení. Podmínkou plného využití aplikace je registrace zařízení na Portálu GTFoto. Nutno dodat, že pořízené fotografie musí být synchronizovány s portálem.


QR kód pro stažení aplikace pro platformu Android
QR kód pro stažení aplikace pro platformu iOS

V případě technických problémů s aplikací či Portálem GTFoto kontaktujte Infolinku SZIF na telefonním čísle 222 871 871 (volba č. 3) nebo využijte e-mail gtfoto@szif.cz. S řešením Vašeho podnětu Vám rádi pomůžeme.


Podmínky používání mobilní aplikace SZIF GTFoto

Informace o zpracování osobních údajů mobilní aplikace SZIF GTFoto

Videonávody