Obsah sekce: Volná místa

CHCETE POMÁHAT ČESKÉMU ZEMĚDĚLSTVÍ? PŘIDEJTE SE K NÁM!

Jsme jedinou akreditovanou platební agenturou v ČR pro provádění opatření Společné zemědělské politiky EU a služebním úřadem podle Zákona o státní službě. V současné době u nás pracuje přes 1 300 zaměstnanců, kteří působí na centrálním pracovišti v Praze i v regionech. Na centrále pracují především metodici jednotlivých opatření, informatici, právníci apod. Větší část zaměstnanců pracuje na Regionálních odborech po celé ČR na pozicích referentů pro příjem žádostí, kontrolorů a terénních inspektorů. Do našeho kolektivu rádi přijmeme zkušené zaměstnance s mnohaletými praktickými zkušenostmi i absolventy, kteří mají nově získané teoretické znalosti. V našich odděleních najdou uplatnění lidé z mnoha vědních oborů, např. zemědělství, ekonomie, statistika, geografie apod.

Bližší informace ke způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete u konkrétní pozice.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na e-mailu kariera@szif.cz.

Služební předpis generálního ředitele č. 1/2018

NEJČASTĚJŠÍ PERSONÁLNÍ DOTAZY

Průběh náborového procesu

NOVÉ KARIÉRNÍ STRÁNKY SZIF

Bc. Ondřej Kudibal: ondrej.kudibal@szif.cz, tel. +420 731 633 988
Ing. Kamila Maršíčková: kamila.marsickova@szif.cz, tel. +420 703 197 132
Ing. Hana Nová: hana.nova@szif.cz, tel. +420 703 197 411

vedoucí Oddělení zahraničních vztahů (Praha)

Datum podání přihlášek od: 06.10.2020
Datum podání přihlášek do: 26.10.2020

Náplň práce

Vedoucí Oddělení zahraničních vztahů má na starost organizační zajištění styku Fondu s EK/EÚD a OLAF, koordinaci s MZE a dalšími resorty dokumentů komitologického charakteru a dále zprostředkování zapojení expertů Fondu do programů EU včetně projektů Twinning-out. Vedoucí dále připravuje programy pro oficiální návštěvy zahraničních delegací na Fondu, zajišťuje koordinaci účasti Fondu na zahraničních konferencích, seminářích apod., organizačně zajišťuje agendu vysílání zaměstnanců na zahraniční stáže, studijní pobyty, zahraniční pracovní cesty, tlumočnické služby a překlady. V neposlední řadě se vedoucí oddělení organizačně podílí na přípravě akcí/konferencí mezinárodního charakteru.

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
- znalost AJ na úrovni C1
- řidičský průkaz sk. B
- organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

- systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná pracovní doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

Další informace

- termín pro přihlášení: do 26. 10. 2020
- způsob přihlášení do výběrového řízení: životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu kariera@szif.cz.