Obsah sekce: Volná místa

CHCETE POMÁHAT ČESKÉMU ZEMĚDĚLSTVÍ? PŘIDEJTE SE K NÁM!

Jsme jedinou akreditovanou platební agenturou v ČR pro provádění opatření Společné zemědělské politiky EU a služebním úřadem podle Zákona o státní službě. V současné době u nás pracuje přes 1 300 zaměstnanců, kteří působí na centrálním pracovišti v Praze i v regionech. Na centrále pracují především metodici jednotlivých opatření, informatici, právníci apod. Větší část zaměstnanců pracuje na Regionálních odborech po celé ČR na pozicích referentů pro příjem žádostí, kontrolorů a terénních inspektorů. Do našeho kolektivu rádi přijmeme zkušené zaměstnance s mnohaletými praktickými zkušenostmi i absolventy, kteří mají nově získané teoretické znalosti. V našich odděleních najdou uplatnění lidé z mnoha vědních oborů, např. zemědělství, ekonomie, statistika, geografie apod.

Bližší informace ke způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete u konkrétní pozice.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na e-mailu kariera@szif.cz.

Služební předpis generálního ředitele č. 1/2018

NEJČASTĚJŠÍ PERSONÁLNÍ DOTAZY

Průběh náborového procesu

NOVÉ KARIÉRNÍ STRÁNKY SZIF


Bc. Ondřej Kudibal: ondrej.kudibal@szif.cz, tel. +420 731 633 988
Ing. Kamila Maršíčková: kamila.marsickova@szif.cz, tel. +420 703 197 132
Ing. Hana Nová: hana.nova@szif.cz, tel. +420 703 197 411

administrativní pracovník (Praha)

Datum podání přihlášek od: 12.04.2022
Datum podání přihlášek do: 27.04.2022

Náplň práce

Jedná se především o administrativní výpomoc v Oddělení školních programů a intervenčních opatření. Registrace přijatých žádostí včetně skenování původních dokumentů. Skenování a zakládání do elektronického spisu. Spolupráce na přípravě propagačních aktivit na webu školních programů a sociálních sítích. Zpracování hlášení prvních kupujících. Podpora při vyhodnocování cenových marketingů. Podpora při zpracování podkladů pro hodnocení projektů.


Požadujeme

- alespoň SŠ vzdělání ekonomického, zemědělského nebo humanitního směru
- znalost anglického jazyka
- znalost práce na PC (MS Word, Excel)
- zkušenost s cenovým marketingem, propagací či hodnocením projektů výhodou


Nabízíme

Rozsah spolupráce – DPČ, maximálně 80 hodin měsíčně (v období od 16. 5. 2022 – 31. 12. 2022) s možností prodloužení (nástup možný dle dohody). Práce je vzhledem k výši odměny a možné časové flexibilitě vhodná zejména pro studenta VŠ.

Další informace

- termín pro přihlášení: do 27. 4. 2022
- způsob přihlášení do výběrového řízení: životopis včetně motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu kariera@szif.cz